KONST / Litografier / Färglitografi 13152073
nr 1315 2073
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/325, daterad, 1981. Motivet: 56x39cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:37:49
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
23 mar